Useful tips

Hipernet ile VDSL aynı mı?

Hipernet ile VDSL aynı mı?

Hipernet adı altında satılan şey aslında VDSL2 internet erişimidir.

Ttnet kaç TL?

İnternet Paketleri ve Fiyatları

Paket İsmi Bağlantı Hızı Paket Liste Fiyatı
1 Limitsiz 1 Mbps’ye Kadar ₺121,00
2 Limitsiz 2 Mbps’ye Kadar ₺146,00
ADSL/FİBERNET/HİPERNET 4 Limitsiz 4 Mbps’ye Kadar ₺199,00
ADSL/FİBERNET/HİPERNET 4 Mbps’ye kadar 20 GB 4 Mbps’ye Kadar ₺102,00

Türk Telekom hangi modemi veriyor?

ZYXEL WAH 7601 Mobil modem ile 4.5G’nin hızını yanınızda taşıyın!

Türk Telekom ev interneti kaç günde bağlanır?

TTNET’ ten eve internet bağlatmak için gereken süre, şirket tarafından 2 – 15 gün olarak belirlenmiştir. Bu süre aboneye, bölgeye, yoğunluğa göre değişebildiğinden dolayı tam bir süre vermek mümkün olmamaktadır. Ancak TTNET tüm bu işlemler için en fazla 15 gün sınırını koymaktadır.

Hipernet VDSL nedir?

HİPERNET, mahalle ya da sokağınıza kadar gelen fiber altyapı ile 100 Mbps’ye kadar hiper hızlı internet hizmetidir. HİPERNET’in farklı kullanım alışkanlıklarına uygun paketler bulunmaktadır.

VDSL VDSL2 nedir?

VDSL2 Nedir? VDSL2, VDSL’in daha yüksek bant genişliği sunan üst teknolojisidir diyebiliriz. VDSL’den farkı ise merkezi santrallerden açık hava santrallerine kadar fiber kablo çekilerek ya da kullanıcının direk binasına kadar fiber kablo çekilerek kurulur. Bu şekilde 250 Mbps hıza kadar ulaşılabilir.

Türk Telekom sınırsız internet kaç TL?

İnternet Paketleri BAĞLANTI HIZI KAMPANYALI FİYAT
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps’ye kadar 119,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps’ye kadar 169,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps’ye kadar 219,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps’ye kadar 299,00 TL

Ttnet ve Türk Telekom aynı mı?

Avea, TTNET, Türk Telekom markaları birleşti diyorsunuz. Türkiye’nin entegre telekomünikasyon grubu olarak; mobil, internet, ev telefonu ve kurumsal servisler alanında hizmet veren Avea,TTNET ve Türk Telekom markalarını, “Türk Telekom” tek markası altında bir araya getirdik.

Ttnet modem ücreti ne kadar?

Ürünün rayiç bedeli 240 TL olup, 24 ay internet hizmetini almaya devam eden abonelerden Hızlı Modem Kampanyası kapsamında aylık taksit bedeli olan 10 TL alınmayacaktır. Fiyatlara %18 KDV dahildir.

Turkcell ev Internet kaç günde bağlanır?

Bayimiz olağanüstü haller dışında ortalama 2 gün içerisinde kurulum yapıyor​. 5. Bayimiz kuruluma geldiğinde size imzalatılmak üzere sözleşme ve taahhütnamenizi yanında getirir. İmzalanan sözleşmenin bir nüshası size iletilir.

Türknet ne kadar sürede bağlanır?

Yeni hat tesislerinde başvuruların yüzde 90’ını ortalama 5,3 günde aktivasyon işlemlerini tamamlayarak hizmetlerini kullanıma hazır hale getiriyoruz. Operatör değişikliğinde ise ortalama 4 günde abonelikleri TurkNet’e taşıyoruz. Ancak bazı durumlarda bu süreler bizim elimizde olmayan nedenlerle uzayabiliyor.

Share this post