Other

Yuvacık Diş Hastanesi Randevu nasıl alınır?

Yuvacık Diş Hastanesi Randevu nasıl alınır?

Kocaeli Üniversitesi’ne bağlı olan Yuvacık’taki Diş Hastanesi, ilimizde kanal tedavisi yapılan yegane kamu kuruluşu. Bu hastaneye çok yoğun ilgi var. Muayene ve tedavi olmak isteyenlerin (344 22 22) veya (344 11 11) numaralı telefonları arayarak randevu alması gerekiyor.

Internet randevu nedir?

Hastane randevu alma sistemi MHRS’dir. MHRS sayesinde online randevu aldıktan sonra hastane sıralarında beklemek zorunda kalmazsınız. Sağlık Bakanlığı tarafından internet üzerinde hizmete açılan Merkezi Hastane Randevu Sistemi vatandaşın sadece dakikalar içerisinde hastane randevularını alabilmelerini sağlıyor.

Gaziden nasıl randevu alınır?

Gazi Hastanesi Randevu Alma

  1. İnternetten randevu: Bunun için ilk olarak hastane.gazi.edu.tr adresine girin.
  2. Çağrı merkezi: Sistemde isminize bir kayıt oluşturabilmek için 08:00 – 17:00 saatleri içinde 444 48 48 numaralı hattı arayabilir ve telefondaki yetkili kişi ile konuşabilirsiniz.

Hacettepe Hastanesi’nden nasıl randevu alabilirim?

Erişkin, Çocuk ve Onkoloji Hastanesi randevu telefonumuz 444 4 444 ü arayarak randevu alabilirsiniz. Lütfen randevu sekreterinin soracağı soruları doğru cevaplayınız. Telefonla randevu sırasında TC kimlik numaranızı hazır bulundurunuz. Randevunuzu ilgili poliklinik için en fazla 6 (altı) gün sonrasına alabilirsiniz.

Diş randevusu nasıl alınır?

Alo 182 hattını arayarak veya internet üzerinden Hastanerandevu.gov.tr sitesine girerek Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden muayene için randevu alınabiliyor. – Alo 182 hattını arayarak kendinize veya yakınlarınıza tek seferde en fazla 4 randevu alabilirsiniz.

Diş Hekimliği Fakültesi Randevu nasıl alınır?

Telefonla randevu almak için 0 212 414 24 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Online randevu nasil oluyor?

İnternet ortamında randevu alabilmek için Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ni (https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/) kullanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz hastanenin il- ilçe ve ismini seçtikten sonra ‘Randevu al’ butonuna tıklayın.

Randevu alırken başlangıç tarihi nedir?

MHRS ile en erken 1 gün, en geç 15 gün sonrasına muayene randevusu alabilir, zamanı kendinize uygun şekilde planlayabilirsiniz. Alo182 Hastane ve Aile Hekimliği Randevu Hattı acil aramalar kapsamında olmadığından ücretlidir. En erken bir sonraki gün den başlamak üzere randevu alabilirisiniz.

Gazi Hastanesi Öğretim Üyesi randevu nasıl alınır?

Poliklinik randevuları telefonla randevu sistemi ile verilmekte olup,randevular 444 48 48’i arayarak alınmaktadır. Öğretim üyesi poliklinik muayeneleri için de telefonla randevu almak mümkündür. Yataklı Servis: Anabilim Dalımızın yataklı servisi Gazi Üniversitesi Hastanesi 11. Katı Servis bloğunda hizmet vermektedir.

Gazi randevular ne zaman açılıyor?

GÜNLÜK ( Hergün sabah 08:00’da açılır.) GÜNLÜK (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Genel Polikliniğinde muayene olmadan bölüme randevu alınamaz.) AYLIK (Ayın son 2 iş günü sabah 08:00’da açılır.)

Üniversite hastanelerinde randevu nasıl alınır?

Çağrı merkezinden hafta içi 07:30-16:30 saatleri arasında telefonla randevu verilmektedir. Randevu telefonumuz (324) 241 00 00′ ı arayarak randevu alacağınız bölüme aktarılacaksınız. Lütfen randevu sekreterinin soracağı soruları doğru cevaplayınız. Telefonla randevu sırasında TC kimlik numaranızı hazır bulundurunuz.

Hacettepe Diş online randevu nasıl alınır?

Hacettepe Üniversitesi. Hastalarımız //www.hastane.hacettepe.edu.tr/online-randevu_36.html adresinden mevcut kontenjan dahilinde randevu alabilirler. Online Randevularımız her cuma öğleden sonra verilecektir. Çocuk Dişhekimliği Anabilim Dalı randevularımız 0-14 yaş arasındaki hastalarımız içindir.

Share this post